cs

Pobytové balíčky

1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 3 350 Kč za osobu

2. Cesta za zdravím mimo víkend pro jednu osobu

4 noci / 5 dní polopenze

cena od 6 399 Kč za osobu

NABÍDKA
MĚSÍCE

3. Wellness víkendový pobyt Berg pro jednu osobu

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 3 999 Kč za osobu

NABÍDKA
MĚSÍCE

Akce a novinky

 

VELIKONOCE

Od 30.3 do 2.4 máme pro Vás připravené velikonoční menu

 

SVATÝ VALENTÝN

Zveme Vás na romantické menu na svatého Valentýna K valentýnskému obědu nebo večeři sklenka prosecca jako pozornost.

OBJEVTE MOŽNOSTI MÁCHOVA JEZERA A OKOLÍ

 

Staré Splavy u Máchova jezera je oblíbené residenční středisko pro pořádání rodinných i firemních pobytů. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel. Prostředí pro váš relax i sportovní vyžití při golfu, tenisu, nebo vyjížďkách kolech i na koni. Okolí Máchova jezera pro cyklistiku, vodní sporty a poznávání kouzla flory. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Muzeum Česká Lípa pro historii, kulturu i zajímavé výstavy. Adrenalin na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Sportovní rybolov, nebo lov v Dančí oboře.  Písečné pláže, minigolf, půjčovny kol. 

 

STOVĚŽATÁ PRAHA NA DOSAH

 

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Koná se zde mnoho kulturních akcí, koncertů a výstav. Aquapalace Čestlice je plný vodní zábavy pro celou rodinu. Malá Strana, Staré město, Pražský hrad, Obecní dům či Karlův most. Nechte se okouzlit historickým centrem Prahy s mnoha významnými památkami. Nákupní zóny v Praze a proslulá Pařížská ulice se širokou nabídkou obchodů a značek. Moderní nákupní centra nabízejí módu a design od lokálních i nejlepších světových značek.

 

ROMANTICKÝ SPA WELLNESS HOTEL NA BŘEHU MÁCHOVA JEZERA 

 

Hotel se nachází v borovém lese 100 metrů od vodní plochy Máchova jezera a s výhledem na Jacht klub a přístaviště parníků.  Objekt byl postaven v roce 1935. Za svou dobu prošel několika rekonstrukcemi. V roce 2017 byla dokončena dostavba Kongresové haly, wellness a elektonicky střeženého parkoviště. V hotelu máme kategorie pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s balkonem nebo s terasou, junior, suite, suite (apartmán). Wellness   je na celkové ploše 720 m2 a je rozdělen na privátní "FAMILY SPA", "WELLNESS THERAPY" a fitness. Na recepční halu navazuje Lobby a Bar Melodie s galerií "RINGOLAND" s tanečním parketem. Hotelová restaurace je s pizzerií má dvě části na které navazuje terasa a La Salon v anglickém stylu. Naše vinotéka má 13.000 láhví. Hotelové pokoje a prostory jsou nekuřácké.